O nás

 

Náš příběh

 

Vladimír a Edin, dva kamarádi ze střední školy, kterým je dnes 30 let a každý má svůj vlastní business. Oba dva mají nyní zavřené svoje prodejny v centru Prahy a zaměstnance doma, kvůli překážce práce. Jsou naštvaní na koronavir, který to vše způsobil. 

 

Rozhodli se, že viru vyhlásí stejně jako celý svět válku !

 

Jak to vše začalo?

 

Vše to začalo tím, že potřebovali sehnat dezinfekce a ochranné pomůcky pro své rodiny a své zaměstnance, ale zjistili, že to není tak jednoduché. Nakonec však rychle získali kontakty na výrobce, díky svým ostatním kamarádům, kde však minimální odběry byly dost vysoké a převyšovaly potřeby užití v rámci vlastních firem. 

 

Proto se rozhodli, že spustí e-shop www.valkasviry.cz, kde budou tyto prostředky nabízet široké veřejnosti, tak aby se povedlo rychle distribuovat nutné vybavení do českých domácností a českých firem. 

 

Na první pohled se může zdát, že některé ceny jsou vysoké, ale realita v současné pandemii, je taková, že i my ve velkých objemech tyto prostředky nyní kupujeme za ceny vyšší, než byly před touto krizí běžné v maloobchodních drogistických řetězcích.

 

Rozhodli se je nakoupit i přes tuto vysokou cenu, protože ochrana zdraví je to nejdůležitější. 

 

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.